LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Bērnudārzs Mārupē

Sadarbībā ar arhitektu biroju AR.4, Mārupē, Rožu ielā 35 tapa jauns pašvaldības bērnudārzs ar plašu un mūsdienīgi labiekārtotu vidi bērniem.
 

Teritorijas apgaismojumam tika piemeklēti gaismekļi no dāņu ražotāja FOCUS Lighting NYX sērijas. Tie izceļas ar tīru dizainu bez liekiem elementiem, redzamām skrūvēm un montāžas stiprinājumiem, tādējādi gandrīz pilnībā saplūstot ar balstu uz kura tie tiek stiprināti. Apvienojumā ar iGuzzini iPro sērijas prožektoriem, kas montēti uz fasādes, tiek iegūts papildus apgaismojums, sniedzot drošības sajūtu vēlajos rudens un ziemas vakaros.
 

Iekštelpās plaši izmantoti risinājumi no poļu un slovāku ražotājiem LUXIONA Group un OMS Lighting ar kuru palīdzību tiek nodrošināts apgaismojums lielākajā daļā bērnudārza telpu. Tika piemeklēti vienkārši risinājumi, kas neskatoties uz pieņemamo cenu, bija ne tikai praktiski, bet arī kvalitatīvi izpildījumā un saistoši dizaina ziņā. Bez jau iepriekš minētajiem iGuzzini, FOCUS Lighting, Luxiona Group, OMS Lighting, izmantoti arī ražotāju LEDS-C4, ARES Lighting, Belid un SLV Lighting risinājumi.
 

"KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?"

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.