LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Biznesa centrs ORIGO ONE

BREEAM ir pasaulē visplašāk izmantotā ilgtspējīgu ēku sertifikācijas sistēma, un ORIGO ONE ir novērtēts pēc šīs sistēmas.

Jaunais daudzfunkcionālais biznesa centrs ORIGO ONE saņēmis sertifikātu ar gala vērtējumu “izcili”, kas ir augstākais vērtējums, ko saņēmis jebkurš biznesa centrs Latvijā.
 

    Ņemot vērā sabiedrības intereses, drošību un pilsētas biznesa rajona attīstību, "Linstow Baltic" kā dāvanu pilsētai rekonstruēja Satekles un Elizabetes ielu krustojumu. Biznesa centra ORIGO ONE atrašanās vieta, sasniedzamības ziņā, lieliski atbilst ilgtspējīgas attīstības ideoloģijai - atrodoties tuvu visa veida sabiedriskajam transportam. Sinerģija ar centrālo dzelzceļa staciju padara šo vietu unikālu.
    ORIGO ONE vide veidota tā, lai tā būtu ērti pieejama apmeklētājiem, un ēkas plānojums ir pielāgots, lai nodrošinātu optimālu pārvietošanos pa ēku. Apmeklētājiem un personālam ir norādīti ērtākie maršruti.

    Kopš ēkas atvēršanas, biznesa centrs ORIGO ONE īsteno starptautisku energoefektivitātes programmu, kuras mērķis ir efektīvi izmantot enerģiju ēku apsaimniekošanā. Pašlaik uzmanība tiek novirzīta no enerģijas patēriņa samazināšanas uz efektīvāku enerģijas izmantošanu.
    Tas tiek panākts, nomainot vecās elektroiekārtas ar jaunām ierīcēm, kas veic to pašu funkciju, bet patērē mazāk enerģijas; pilnveidojot un paplašinot esošo BMS (Building Management System), lai ļautu precīzāk pielāgot iekštelpu klimatu biznesa centrā, tādējādi panākot efektīvāku energoresursu izmantošanu; un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, izmantojot tikai augstas kvalitātes LED gaismas.
    Sadarbībā ar SIA Gaismas Stils apgaismojuma speciālistiem ir īstenoti inovatīvi apgaismojuma risinājumi no tādiem slaveniem ražotājiem kā iGuzzini, Modular, Trilux, Halla and Prolicht gan teritorijā, gan iekštelpās.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.