Mēs esam apgaismojuma dizaineru kompānija!  


Mēs esam profesionāla apgaismojuma dizaineru komanda, kas rūpējas par projekta gala rezultātu un par to, kā mūsu darbs izskatīsies pēc pieciem, desmit vai piecpadsmit gadiem.                    
                               
Visi mūsu darbinieki strādā ar speciālu apgaismojuma programmatūru. Mēs zinam gandrīz visus apgaismojumu iekārtu ražotājus Eiropā un Ziemeļamerikā. Mēs pastāvīgi analizējam šo strauji mainīgo nozari. Mēs meklējam inovācijas, kas piemērotas mūsu tirgum un piedāvājam tās saviem klientiem.                            

Mēs izmantojam mūsu plašo pieredzi un zināšanas, lai mūsu klientiem atrastu labākos apgaismojuma risinājumus. Mūsu kolēģi specializējas dažādos apgaismojuma veidos, lai mēs varētu izstrādāt vienlīdz profesionālus apgaismojuma plānus un dizainus privātmājām vai dzīvokļiem, viesnīcām vai restorāniem, birojiem, muzejiem, komercplatībām, ražošanas telpām, ielām vai pilsētu teritorijām.        

Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu biroju, lai novērtētu mūsu iespējas.    
 

Gaismas ekspozīcijas telpa


 Saviem klientiem esam izveidojuši īpašu gaismas ekspozīcijas telpu, kur ikviens var iepazīties ar dažādiem gaismas parametriem un aplūkot jauno lampu iespējas.