LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

BUSINESS GARDEN RIGA

"Business Garden Riga". "Vastint" ir viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Latvijā.

    Būvējot jauno biroju kompleksu “Business Garden Riga”, attīstītājs izvēlējās sekot  LEED Platinum sertifikāta prasībām, kas attiecīgi apliecina biroju ēkas augsto kvalitāti izvēlētajos materiālos, tajā skaitā arī apgaismojumā.
    LEED sertifikāts ietver ne tikai energoefektivitāti, bet arī izvēlēto materiālu ilgtspējību un to cik komfortablu vidi tie rada īrniekiem.

    Lai to sasniegtu Vastint Business Garden Lounge zonā pamatapgaismojumam izmantojis ražotāja iGuzzini BladeR downlight sērijas gaismekļus, kuru specifiskā optika nodrošina augstu vizuālo komfortu ar “neredzamās” gaismas efektu un tie ir kombinēti kopā ar IN30 sērijas lineārajiem gaismekļiem un Frontlight prožektoriem.
    Sapulču telpās savukārt izmantoti  Easy Space sērijas gaismekļi, kas, izmantojot katadioptrisko optiku, novirza gaismu arī uz griestu plaknes un gaismekļa ārējās malas, tādējādi radot ļoti patīkamu un komfortablu apgaismojumu. Telpās akcentu piedod jau krietni pamanāmākie sfēriskās formas dekoratīvie risinājumi no ražotājiem Menu, Vibia, Estiluz un Le Klint.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.