LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Circle K Ragana

“Circle K Latvia” ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kam ir jau 80 tirdzniecības vietas visā Latvijā.

uzdevums

Degvielas uzpildes stacijām, kuras sniedz pilna laika un plaša klāsta servisu, kā, piemēram, Circle-K Ragana ir daudz sarežģītāk un izaicinošāk veidot apgaismojuma projektus nekā sākotnēji var šķist. Svarīgākais, kas bija jāņem vērā ir tas, ka Circle-K uzpildes stacijās iekštelpu apgaismojums ir ieslēgts 24h dienā 365 dienas gadā. Līdz ar to jāizvēlas ir atbilstoši risinājumi, kuri spēj darboties kvalitatīvi līdz nākošajam stacijas atjaunošanas ciklam. Tas pats attiecas arī uz teritorijas, uzpildes zonas un fasādes apgaismojumu, kam arī ir jābūt funkcionālam, izturīgam un ar pagarinātu kalpošanas mūžu.

Iekštelpu apgaismojums

Tirdzniecības zāles apgaismojumu nodrošina CREE LR22 sērijas paneļveida gaismekļi, kuriem raksturīgs ir “sky light” tipa dizains, kas tos atšķir no citu ražotāju paneļveida gaismekļiem. Tāpat tiem ir ļoti augsta krāsu izšķirtspēja CRI>90, kas papildus izceļ produktu krāsas un padara tos acīm tīkamākus. Gaismekļiem ir 70 000h lietderīgais kalpošanas mūžs, kas ir ļoti svarīgs faktors ņemot vērā faktu, ka stacija darbojas 24h diennaktī. 

Teritorijas apgaismojums

Teritorijas apgaismojumam izmantoti CREE XSP sērijas gaismekļi, kuri aprīkoti ar CREE patentēto optikas risinājumu “NanoOptic® Precision Delivery Grid™”, kas nodrošina ļoti vienmērīgu un precīzu teritorijas apgaismojumu. Uzpildes zonas apgaismojumam izmantota CREE 304 sērija ar FS optiku, kura ir speciāli radīta šāda tipa zonām. Visi teritorijas, uzpildes zonas un fasādes risinājumi ir ar vairāk nekā 100 000h kalpošanas mūžu.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.