LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Didrihsons arhitekti

Viens no slavenākajiem arhitektūras birojiem - Didrihsons Arhitekti, atrodas Rīgā, Magdalēnas kvartālā, kuru īstenoja starptautiskais uzņēmums Vastint.

   Didrihsons Arhitekti, izstrādājot sava biroja apgaismojumu, griezās pie mums pēc padoma, kā iegūt kvalitatīvu un komfortablu apgaismojumu darba telpās biroja otrajā stāvā, kā arī mazliet mākslinieciskāku apgaismojumu pirmā stāva galerijā.
    Darba telpām neminstinoties piedāvājām izmantot vācu ražotāja Trilux gaismekļus no Lateralo Plus sērijas un Luceo Slim H sērijas ar kuru veidotas nepārtrauktas gaismekļu līnijas. Abu šo sēriju lielākā priekšrocība ir proporcionāli lielais netiešās gaismas daudzums, kas vērsts pret griestiem. Ar šāda tipa risinājumiem telpa tiek piepildīta ar gaismu, vizuāli radot plašuma sajūtu un paaugstinot  komfortu.

    Gaiteni lieliski papildina Super Modular Pista zemsprieguma sliede ar miniatūrajiem izmēriem, kurā integrēti gan pamatapgaismojuma lineārie elementi, gan Marbulito prožektori ar lēcu optiku.
    Pirmā stāva galerijā arhitekti vēlējās akcentēt mākslas objektus uz sienām. Attiecīgi rezultāta sasniegšanai izmantojām itāļu ražotāja iGuzzini zemsprieguma sliežu sistēmu, kurā stiprināti Palco Low Voltage Wall Washer gaismekļi apvienojumā ar Laser Blade XS pamatapgaismojumam un miniaturajiem Palco Low Voltage Framer gaismekļiem ar kadrējuma lāpstiņām, kas ļauj burtiski ierāmēt mākslas darbus ar gaismas rāmjiem.

    Atpūtas telpā izmantots Artemide NH, radot māju sajūtu atpūtas brīžos.

    Lai izgaismotu sapulču telpas galdu, tika izmantots ražotāja Sattler “Avveni” gaismeklis.

    Visus jautājumus par apgaismojumu varat nosūtīt Gaismas Stils speciālistiem info@gaismasstils.lv. Viņi labprāt sniegs jums palīdzību.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.