LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Izdevniecība

Tipogrāfija KOPA ir mūsdienīgs uzņēmums, kas darbojas kopš 1991. gada. 2018. gadā tika atvērta jauna ražošanas ēka ar biroju telpām. Ēkas platība ir aptuveni 7200 kv.m.
 

Izcili kvalitatīva apgaismojuma ražotāji

    Projektā tika izmantoti tādu respektablu ražotāju apgaismojuma risinājumi kā Cree - viens no lielākajiem LED gaismas avotu un LED gaismekļu ražotājiem pasaulē, iGuzzini - arhitektūras apgaismojuma risinājumu ražotājs un Trilux - vācu uzņēmums, kas ir viens no lielākajiem koncerniem Eiropā un specializējas apgaismojuma risinājumu ražošanā iekštelpām un birojiem.
 

Gaismekļi ar statusa un kustību sensoriem

    Jaunā tipogrāfijas ēka ar netipisku industriālo telpu izkārtojumu tika projektēta ar lielām, atvērtām telpām ar lielu dabiskā apgaismojuma daudzumu. Ēkā tiek izmantota apgaismojuma vadības sistēma, kas reaģē uz kustībām un esošo dabisko apgaismojumu. Ražošanas zonā izmantoti LED gaismekļi ar statusa un kustību sensoriem, kas nodrošina minimālo apgaismojuma līmeni, ja darba vietā cilvēku nav, un, kad darbinieks ierodas darba vietā, apgaismojums sasniedz nepieciešamo apgaismojuma līmeni. Kad tiek nodrošināts pietiekams dabiskais apgaismojums caur logiem gaismekļi tiek izslēgti. Tas ļauj darbiniekiem ērti justies un strādāt 24 stundas dienā, vienlaikus nodrošinot maksimālu elektroenerģijas ietaupījumu.
 

Projekts ir pielāgots gan darbinieku, gan klientu vajadzībām

    Ideja par atvērtu biroju tika noraidīta, katrai vienībai ir sava telpa. Tika atstāta iespēja personalizēt darba vietas. Tipogrāfijā ir arī atsevišķas telpas, kur darbinieki var strādāt kopā. Ir arī atpūtas zonas, plaša atpūtas telpa un sporta zāle. Jaunajā ēkā ir arī atpūtas zona klientiem, kuri vēlas piedalīties drukāšanas procesā. Projektējot biroja apgaismojumu, galvenā uzmanība tika pievērsta ne tikai elektroenerģijas izmaksu samazināšanai, bet arī darbinieku ērtībām. Papildus vispārējam neapžilbinošam apgaismojumam, kas atbilst veselības un drošības standartiem, birojos ir arī vairākas estētiskās zonas, kurās tiek izmantots akcentēts apgaismojums.

Āra apgaismojums

    Tipogrāfijas āra apgaismojumam paredzēts ne tikai teritorijas funkcionālais apgaismojums, bet arī arhitektūras un akcentu apgaismojums, kas tiek izmantots objekta estētikas uzsvēršanai. Mājīgais un zaļais pagalms ar iespaidīgu veģetācijas apgaismojumu ir veidots tā, ka gadu gaitā, mainoties veģetācijai, apgaismojums var tikt pārveidots, lai pielāgotos jaunizveidotajām augu kompozīcijām.
    Visa objekta izgaismošanai tika izmantoti īpaši zema enerģijas patēriņa gaismekļi.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.