LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

“Laimas” ražotne ORKLA

Birzniekos Ādažu novadā atklāta jaunā “Laimas” ražotne. Tagad Ādažos ražos “Laimas” konfektes un daļu “Kalev” produkcijas

    Jaunā un mūsdienīgā “Laimas” ražotne sastāv no piecām būvēm – divstāvu ražotnes ēkas un vairākām būvēm tehniskām vajadzībām. To kopējā platība ir 7 820m2. Būvniecībā izvēlēti un izmantoti augstākās kvalitātes materiāli, lai realizētu pasūtītāja uzstādīto mērķi –– uzbūvēt pēc augstākajiem kvalitātes standartiem energoefektīvu un drošu ražotni. Viens no lielākajiem izaicinājumiem projektā bija inženiersistēmu izbūve. Tās ir ļoti apjomīgas, darbietilpīgas un pielāgotas četriem dažādiem temperatūras un mitruma režīmiem, kas nepieciešami konfekšu ražošanas procesam. Lai gan no ārpuses ēka var šķist vienkārša, tās infrastruktūra ir komplicēta un maksimāli digitalizēta. Ražotnei piešķirta arī A energoefektivitātes klase.

    Būvējot jaunās “Laimas” mājas, bija vienreizēja iespēja radīt ēku, kas ir pielāgota ražošanas tehnoloģijām, nevis otrādi. To arī mērķtiecīgi darīja, lai ievērotu visas ražošanas plūsmas. Respektīvi, ražošana ir efektīva un precīza, garantējot produktu kvalitāti. Tāpat tā ir funkcionāla un ērta vairāk nekā 100 ražotnē strādājošajiem, kuriem ir pavisam cita līmeņa darba apstākļi.
    Ņemot vērā gan energoefektivitāti, gan darbinieku komfortu, Gaismas Stils apgaismojuma specialisti piemeklēja atbilstošus risinājumus, izmantojot Trilux risinājumus iekštelpās un Cree prožektorus ēkas fasādei.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.