LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

LMT ofiss

Rīgā, Brīvības un Ģertrūdes ielu krustojumā Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ir atklājis Baltijas valstīs lielāko mobilo sakaru operatoru klientu centru.
Sadarbībā ar projekta interjera dizaina izstrādātāju- Leopard Creative & Production, mums bija iespēja piedalīties apgaismojuma risinājumu izstrādē un īstenošanā.

Pirmā stāva klientu apkalpošanas zālē kā vispārējā apgaismojuma avots ir izvēlēti ražotāja Intra Lighting divu veidu Pipes S Deco gaismekļi- Pipes S S (iekārti gaismekļi) un Pipes S CF (virsbūvēti gaismekļi), kas ir īpaši ar savu neitrālo formu, viegli iekļaujoties jebkurā interjerā. Gaismekļu reflektori ir iedziļināti to korpusos, lai mazinātu žilbināšanas iespējamību. 
Kā akcents pirmā stāva zālē ir izvēlēti iekārti Belid Gloria gaismekļi ar pelēcīgiem stikla kupoliem. Klientu apkalpošanas zālē, atpūtas zonā pie sienas stiprināti SLV Half Pipe gaismekļi.

Pagrabstāvā dizaineru komanda vēlējās radīt zvaigžņotas debess ilūziju, kas tika īstenota vispārējam apgaismojumam izmantojot iekārtus Ivela Perfetto Compact-S gaismekļus ar dimmēšanas iespēju. 
Šis klientu centrs ir tapis ne vien par lielāko, bet arī par zaļāko LMT centru. Uz profiliem izvietotie Halla Vima gaismekļi izgaismo augu stādījumu sienas, kas ir kā atgādinājums, ka tehnoloģijas un zaļā domāšana iet roku rokā. Halla Vima gaismekļus ir iespējams rotēt 360º, pielāgojot gaismas plūsmas virzienu konkrētām vajadzībām.
Atpūtas zonā izvietotas Latvijā ražotas dekoratīvas LaLampa stāvlampas.
Virs darba galdiem ir iekārti Halla Inlio gaismekļi, kas tika izvēlēti ar mikroprizmatisku optiku, kuri ir īpaši piemēroti darba galdu izgaismošanai, jo sniedz augstu vizuālo komfortu- nežilbina.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.