LV
Latvija
LV EN RU
Somija
FI EN

Līvānu skvēra apgaismojums

Skvērs pretī Līvānu kultūras centram ilgu laiku bija maz izmantots, kas sastāvēja no puķu dobēm. Lai atdzīvinātu šo vietu, pašvaldība nolēma izveidot nelielu skvēru, kur centrālais objekts būtu strūklaka.

Uzdevums

Arhitekta vīzija bija izmantot parka tipa gaismekļus ar klasisku dizainu, bet ne pārāk vecmodīgus, lai tie piestāvētu kopējam pilsētas tēlam. Šādos projektos ļoti labi iekļaujas itāļu ražotāja Ghisamestieri gaismekļu piedāvājums, jo tiem ir gan klasiski, gan arī mūsdienīgi risinājumi, kurus iespējams kombinēt ar dažādiem balstiem, tajā skaitā ar čuguna elementiem.
 

Risinājums

Šajā projektā tika izvēlēti Ghisamestieri ALD sērijas gaismekļi ar tiešo montāžu balsta smailē. Balasti tika izvēlēti no IDRO sērijas, ar augstumu 3,6m un čuguna pamatnes elementiem. Šī kompozīcija neuzkrītoši un estētiski iekļaujas skvēra koptēlā. Gaismekļi un balsti nav masīvi un augsti, līdz ar to nenovērš uzmanību no centrālā objekta- strūklakas, bet tajā pašā laikā nodrošina drošības sajūtu un vēlmi apsēsties uz blakus esošajiem soliņiem, dodoties vakara pastaigā.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.