LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Nīcas sporta halle

Plaša, ērta un moderna sporta halle, kas atrodas Latvijā, Nīcas novadā

Uzdevums

Šāda tipa objektus plāno ar ievērojami ilgāku ekspluatācijas mūžu nekā, piemēram, birojus, tādēļ svarīgs aspekts ir arī garantija un kalpošanas mūžs. CREE ir viens no retajiem ražotājiem, kurš lielākajai daļai savu ražojumu piedāvā 10 gadu garantiju, taču to reālais kalpošanas mūžs teorētiski var pārsnieg 30 gadus. Šis ir svarīgs aspekts, kuru ir vērts ņemt vērā domājot par projektu ilgtermiņā un aprēķinot ekspluatācijas izmaksas.
 

Izmantotie risinājumi

Šis ir pirmais sporta komplekss Latvijā, kurā izmantots apgaismojums viena ražotāja CREE ietvaros un, iespējams, ka tas ir arī viens no pirmajiem šāda tipa kompleksiem, kurā izmantoti tikai un vienīgi LED risinājumi. Izmantotie gaismekļi izceļas ar pasaulē labi pazīstamajām CREE diodēm un pārējām komponentēm, kas tiek ražotas vienas rūpnīcas ietvaros, padarot gala produktu kvalitatīvu, energoefektīvu un konkurētspējīgu. Turklāt gaismekļi aprīkoti ar tipogrāfijas standarta (Ra90 vai CRI90) krāsu izšķirtspējas diodēm.

Sporta zāles apgaismojumam izmantoti LEDway Multi sērijas gaismekļi, kas izceļas ar savu augsto triecienizturību (IK10) un precīzi piemeklēto optiku, kas īpaši piemērota šāda veida projektiem un nodrošina ļoti augstu apgaismojuma vienmērību.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.