LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

NESTE

NESTE

Neste OY ir viena no lielākajām Somijas kompānijām, kas kontrolē trīs naftas pārstrādes rūpnīcas un viena no vadošajām degvielas uzpildes staciju ķēdēm Somijā un Baltijas valstīs.

Neste savā darbībā, ieskaitot naftas un atjaunojamo enerģijas avotu pārstrādi, koncentrēja savu uzmanību uz ekoloģiski tīras augstas kvalitātes degvielas ražošanu. Korporācija ir pasaulē vadošais dīzeļdegvielas ražotājs no atjaunojamiem avotiem. NESTE ieskaitīta globālā stabilitātes indeksā “Dow Jones”, turklāt, vairākus gadus pēc kārtas atrodas pašu stabilāko pasaules kompāniju simtniekā.

Koncentrējot uzmanību energoresursu ekonomijai, kompānija nolēma atjaunot visas apgaismes sistēmas visās degvielas uzpildes stacijās, izmantojot tikai gaismas ķermeņus ar iebūvētiem LED avotiem.

Mūsu kompānija piedalījās konkursā un uzvarēja, piedāvājot  labāko risinājumu, kurā ietilpst gan maksimāla enerģijas patēriņa samazināšana, gan arī ievērojams apgaismojuma uzlabojums.

Neste tīkls sastāv no vairāk kā 800 degvielas uzpildes stacijām Somijā

Viss tīkls tiek modernizēts reizi trīs gados. Lai atrastu pašu labāko risinājumu, bija nepieciešams izvērtēt ne tikai gaismas ķermeņu optiku, nodrošinot lielisku apgaismošanas  rezultātu, bet arī uzlabojot standarta gaismas ķermeņu komplektāciju. Speciāli šim objektam tika radīts universāls montāžas variants, adaptēts ļoti dažādiem degvielas uzpildes staciju jumta segumiem, kas nodrošināja vieglu un ātru montāžu.
Ypač patvarūs šviestuvai skirti degalinėms su 10 metų garantija.
Uzstādītajiem gaismekļiem ir integrēta vadības iespēja, kā arī reaģē uz klientu ierašanos. Apgaismojums uz pilnu jaudu darbojas tikai tad, kad degvielas uzpildes stacijā atrodas klienti. Kad degvielas uzpildes stacija ir tukša, tad gaismekļi pārslēdzas uz ekonomisko režīmu, tādējādi ievērojami samazinot elektroenerģijas patēriņu.