LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Privātmāja

Organiskā (bioniskā) arhitektūra

260 kv.m. dzīvojamā māja ir ne tikai harmonijā ar apkārtējo vidi, bet ir arī lielisks bioloģisko (bionisko) projektu arhitektūras piemērs, izmantojot dabiskos būvniecības un apdares materiālus, novatoriskus inženiertehniskos risinājumus un automatizētu apgaismojumu.
Māju ir izstrādājusi Baltijas valstu iedzīvotāja Akiko Tutlys- arhitekte no Japānas, kura Baltijā dzīvo jau 14 gadus.

Inteleģentās tehnoloģijas

Māja ir aprīkota ar inteliģentu mājas sistēmu. Saimnieki gribēja, lai dzīvojamās istabas apgaismojums tiktu pielāgots atbilstoši vajadzībām, tāpēc tika izvēlēti LED Laser Blade gaismekļi (iGuzzini), novietojot tos tā, lai tie viegli apgaismotu dzīvojamo istabu, bet nežilbinātu, kāpjot pa kāpnēm uz otro stāvu. Plašāka informācija: https://www.iguzzini.com/mq83/.
Kā arī tika iztrādāts risinājums ar slēptām LED lentām nišās.

Uzdevums

Izstrādājot interjera dizainu, klientam jau bija skaidras idejas, kurām arhitekte Akiko Tutlys palīdzēja atrast īsto vietu un radīt kompozīciju. Lielākajā daļā telpu izmantotie gaismekļi ir gandrīz nemanāmi.
Šajā mājā dominē slēpts un lineārs LED apgaismojums, bezrāmju apgaismes ķermeņi. Akcents - ražotāja Voltolina (Itālija) gaismekļi virtuves zonā, kuri ir roku darbs un izgatavoti no Murano stikla, vairāk informācija:
http://www.voltolina.com/prodotti_jacaranda.html.
Dzīvojamās istabas atpūtas zonā uzstādīti ražotāja Marset (Spānija) sienas stiprinājuma gaismekļi, vairāk informācija: http://www.marset.com/en/lamps/ledtube-wall/.

"KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?"

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.