LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Starptautiskā skola Exupery

Starptautiska skola Baltijas sirdī, Latvijā, piepilsētā, kas atrodas starp Rīgu un Jūrmalu.

TELPISKĀS SAJŪTAS

Sadarbībā ar arhitektu biroju "8 A.M." esam palīdzējuši tikt pie apgaismojuma Exupery International School, Piņķos, Jaunajā ielā 8. Arhitektu vīzija bija izmantot mūsdienīgus un šāda tipa būvēs, iespējams, neierastus risinājumus. Gaiteņos un mācību telpās izmantoti gaismekļi no "HALLA, a.s." un "INTRA Lighting" ar tiešo un netiešo apgaismojumu, kas rada telpā plašuma sajūtu.
Diennakts tumšajā laikā īpaši izceļas apļveida gaitenis, kurā izmantoti ražotāja "HALLA" sērijas "Sant" gaismekļi, kuru dizains ir ieguvis ”Red Dot” un ”German Design Award” balvas.

Iekštelpu apgaismojums

Skolas apmeklētāju uzmanību noteikti piesaista plašajās kāpņu telpās un gaiteņos izmantotie "INTRA Lighting Night & Day" sērijas gaismekļi ar divu krāsu kompozīciju un pagriežamu netiešās gaismas posmu, kā arī apaļie "HALLA Huge" sērijas gaismekļi ar ļoti lielu diametru. Abos gadījumos gaismekļi piemeklēti ar dažādiem diametriem, garumiem un iekāršanas augstumiem. Izmantojot apgaismojuma modelēšanas programmatūru piemeklēts optimāls gaismekļu izvietojum un jauda, lai nodrošinātu vienmērīgu un LVS normām atbilstošu apgaismojuma līmeni, vienlaicīgi saglabājot arhitektu vīziju par nedaudz haotisku gaismekļu izvietojumu.

Teritorijas apgaismojums

Teritorijas apgaismojumam izmantots risinājums no vācu ražotāja "TRILUX Convia" sērijas, kas ir ieguvis ”Red Dot” dizaina balvu. Sporta laukuma apgaismojumam izmantoti ASV ražotāja "CREE LEDway Multi" sērijas gaismekļi, kas izceļas ar savu augsto izturību gan pret triecieniem, gan pret apkārtējās vides nelabvēlīgo iedarbību un vienmērīgu apgaismojumu. Jāpiebilst, ka CREE ir viens no retajiem ražotājiem, kas piedāvā 10 gadu garantiju saviem produktiem. Kopumā bez jau iepriekš minētajiem "HALLA", "INTRA Lighting", "CREE", "TRILUX" izmantoti arī risinājumi no "ASTRO Lighting" un avārijas apgaismojums no "TM TECHNOLOGIE".

"KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?"

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.