LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Ventspils parku un laukumu apgaismojums

Latvijas ziemeļrietumos- Ventspilī tika izveidoti vairāki laukumi: Amatnieku laukums,Vingrošanas laukums (Katoļu ielā 34), Sporta laukums Centra sākumskolā (Saules ielā 37), Stāvlaukums (Mēness ielā 2). Kā arī tika izveidots Ventspils Pārventas pamatskolas skvērs (Tārgales ielā 61).

Parku, skvēru un bērnu rotaļu laukumu atjaunošanai Latvijā tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Ventspils ir viena no pilsētām, kura ir veikusi vairāku šādu projektu izbūvi un atjaunošanu. Pašvaldības uzstādījumi bija vienkārši – risinājumiem jābūt energoefektīviem, maksimāli izturīgiem pret demolētāju uzbrukumiem, bet tajā pat laikā ar askētisku un tīru dizainu, kā arī pieņemamu cenu. Šādām pamatprasībām piemērotākais ir iGuzzini Twilight sērijas gaismekļi. Gaismekļiem ir ļoti kvalitatīva optika, kura nodrošina ļoti vienmērīgu apgaismojuma līmeni un iespēju izmantot salīdzinoši lielus attālumus starp balstiem, tādējādi samazinot projektu kopējās izmaksas. Tika izvēlēts Twilight Canberra gaismeklis ar plato “cepurīti”. Tam ir askētisks un tīrs dizains, un pateicoties polikarbonāta stiklam ar IK10 triecienizturību, tas ir drošs pret demolēšanu.

Vairumā projektu pašvaldība nolēma izmantot arī iGuzzini piedāvātos koniskos apgaismojuma balstus. Iemesls tam, ka tika izmantoti oriģinālie konsikie balsti ir tas, ka tiem nav redzamas metinājuma šuves. Tiem tiek izmantota metināšana no balsa iekšpuses, līdz ar to balsti ir tik pat askētiski un glīti kā paši gaismekļi. Papildus akcents ir arī uz virsmas montētās apkalpošanas lūciņas. Abas šīs mazās nianses daudziem var nešķist nozīmīgas, taču ainavu arhitekti tās pamana un novērtē. Projektos izmantoti arī iGuzzini Quid sērijas ielas gaismekļi ar lielāku gaismekļu montāžas augstumu. Šiem gaismekļiem ir raksturīgs tehnisks dizains, aerodinamiska foruma un tie ir aprīkoti ar DALI protokolu, lai gaismekļus pēc nepieciešamības varētu integrēt kopējā monitoringa sistēmā. Projektos izmantoti ir arī dāņu ražotāja Focus Lighting SKY PARK sērijas gaismekļi ar skandināviem raksturīgo minimālisma pieeju dizainā.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.