LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Viesnīca Radisson Blu Royal Astorija

LED tehnoloģijas ir ideāli piemērotas fasādes apgaismojumam

LED tehnoloģijas fasādes apgaismojumam

Mūsu produkti ir izturīgi un samazina ne tikai elektroenerģijas patēriņa izmaksas, bet arī apgaismojuma izmaksas.
Īpaši tas attiecas uz gaismekļu uzstādīšanu augstām fasādēm, jo tam ir nepieciešami augsti torņi, kas bieži bloķē ceļu un rada neērtības transportam un gājējiem, kā arī ir nepieciešami augsti kvalificēti darbinieki - tas viss noved pie augstām izmaksām un sarežģītas darba organizācijas.

Projekta īstenošana

Viesnīcas galvenās fasādes apgaismojuma projekta īstenošana tika veikta vairākos posmos:
1. Esošo, lielo gaismekļu ar 70W un 150W metāla halīda spuldzēm nomaiņa uz mazākiem LED gaismekļiem, lai samazinātu elektrības izmaksas un uzlabotu estētisko tēlu. Šim nolūkam izmantoti IGuzzini iPro sērijas 20W LED gaismekļi. Šo gaismekļu korpusa forma ir maza izmēra, kas izskatās neitrāla, līdz ar to fasādi padarot estētiski "tīrāku".
https://www.iguzzini.com/ipro/
2. Fasādes dekoratīvo elementu izgaismošana.
Šim nolūkam izmantoti īpaši mazie, minimālistiskie, mazjaudas 4-10W iGuzzini LED gaismekļi: Miniwoody, Trick, Linealuce mini.
https://www.iguzzini.com/miniwoody-85mm/
https://www.iguzzini.com/trick/
https://www.iguzzini.com/linealuce-mini-37r-surface/

Svētku apgaismojums

Svētku apgaismojuma uzstādīšanā problēma ir tā, ka dažādām svētku vītnēm ir ļoti īss darba laiks. Lai tie darbotos vairāk nekā vienā svētku sezonā, ir nepieciešams tos noņemt.
Ja daudzstāvu ēku fasādēs tiek uzstādīts svētku apgaismojums, uzstādīšanas un demontāžas izmaksas kļūst neracionāli lielas, kas bieži vien ir daudzkārt lielākas nekā svētku apgaismes ierīču vērtība. Lai no tā izvairītos, klientam piedāvājām fasādes kontūru apgaismojumu. Apgaismojuma efekts iegūts, izmantojot elastīgu lineāro gaismekli.
Nelielais gaismekļa svars ļauj izmantot vienkāršus stiprinājumus. Šis iGuzzini Out-Out sērijas gaismeklis ir izturīgs pret UV starojumu, tas nemaina korpusa krāsu (nekļūst dzeltens), ir nedegošs un uztur pastāvīgu gaismas plūsmu ļoti ilgu laiku. Un vissvarīgākais, pēc svētku sezonas šos gaismekļus nav nepieciešams demontēt, tie ir tikai jāizslēdz.
Izmantotais produkts:
https://www.iguzzini.com/underscore-inout/

Projekta priekšrocības

Mēs aprēķinājām, ka, atjaunojot fasādes apgaismojumu, nomainot metāla halogenīdu lampas uz gaismas diodēm, elektroenerģijas patēriņa izmaksas klientam ir samazinājušās 5 reizes.
Starp citu, izmantojot tikai 10 gaismekļus, kuru kopējā jauda ir mazāka par 100 W, apvienojumā ar dažādiem gaismu koriģējošiem aksesuāriem, tika panākts māksliniecisks un dzīvs fasādes apgaismojums, kam ir salīdzinoši zemas izmaksas.
Visbeidzot, klients var baudīt ilgstošu svētku apgaismojumu. Visām tehnoloģijām ir 5 gadu garantija.

"KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?"

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.