LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

VIESNĪCU APGAISMOJUMS

VIESNĪCU APGAISMOJUMS

Apgaismojuma risinājumi tika apvienoti ar viesnīcas modernajiem dizaina risinājumiem. Tika izvēlēti moderni un minimālistiski apaļu, elegantu formu un līniju gaismekļi no Belfiore 9010novantadieci (Itālija), kas apgaismo vestibilu, gaiteņus, telpas un sporta zāli. Šie dažādu izmēru padziļinātie gaismekļi apvieno projektu kopumā  nodrošinājot akcentu, kas atkārtojas visā ēkā.

Estētisko un kompozicionālo risinājumu kombinācija šajā unikālās arhitektūras ēkā rada unikālu atmosfēru. Viesnīcas viesi nonāk gaumīgā un relaksējošā vidē, ko ieskauj kārtīguma un mājīguma sajūta. Istabu interjers ir gan vienkāršs, gan ekskluzīvs. Pasteļtoņu, dabisko materiālu un faktūru kombinācija nodrošina estētisku baudu, un pareizs fona apgaismojums uzlabo vizuālo komfortu.
Konferenču telpu apgaismojumam ar ietilpību līdz 150 cilvēkiem ir izvēlēti funkcionālie prožektori no Oktalite (Vācija), ar kuru palīdzību ir iespējams izveidot gan piemērotus apgaismojuma scenārijus, kas piemēroti dažādām prezentācijām, gan arī atbalstīt darba vidi.

Pagraba bārs aicina viesnīcas viesus uz jautru un mājīgu vakaru. Lai radītu siltu atmosfēru, ir izvēlēti virziena gaismekļi no Oktalite (Vācija), kas pievērš uzmanību plauktiem pie sienas un uz tiem redzamajām fotogrāfijām.
Īpašs izcēlums šajā telpā ir iekartie dekoratīvie stikla un metāla gaismekļi, kas koncentrējas uz īpašām bāra zonām, kur tiek pasniegti dzērieni.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.