LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

Z Towers Riga

Viens no augstākajiem ēku kompleksiem Baltijā un pirmais lielais daudzfunkcionālais projekts Latvijā- Z-Towers.

    Viens no augstākajiem ēku kompleksiem Baltijā un pirmais lielais daudzfunkcionālais projekts Latvijā- Z-Towers ietver sevī dzīvojamos dzīvokļus, biznesa birojus un atpūtas un kultūras pasākumu norises vietas, kā arī četru līmeņu pazemes autostāvvietu un īpaši pielāgotus pakalpojumus tās iedzīvotājiem. Komplekss atrodas Rīgas centrālākajā punktā – vietā, kur 21. gadsimta metropoles pilsētas enerģija satiekas ar 800 gadus senās Eiropas galvaspilsētas vēsturi.

    Cilindriskās fasādes trīsdimensiju formu veidojis pasaulē atzītais arhitekts Helmuts Jahns, bet iekštelpas un apkārtējās teritorijas – viens no Latvijas labākajiem arhitektiem Andis Sīlis. Z-Towers apjomīgās ēkas stiepjas debesīs, paceļoties pāri pilsētas videi un veidojot līdzības ar citām globālām arhitektūras ikonām, piemēram, Millenium Tower Vīnē vai Porsche Design Tower Miami.

    Sadarbībā ar Gaismas Stilu liela uzmanība tika pievērsta ēkas ātrija un pieņemšanas zonas apgaismojumam. Apmeklētājiem, ienākot ēkā, vienu no pirmajiem iespaidiem rada ātrija interjers un augstie griesti ar iespaidīgiem, speciāli šim projektam veidotiem, apgaismes ķermeņiem, kuriem ir mainīga krāsu kombinācija.
    Bieži vien biroju ēkās griesti ir neizteiksmīgi, savukārt Z Towers tie veidoti tā, lai veiksmīgi integrētu apgaismojuma risinājumus, nodrošinot mājīgu un mūsdienīgu apgaismojumu.
    Ēkas eksterjers izceļ apaļās formas, kas arī atbalsojas interjera dizaina detaļās un gaismekļu formās.

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.