LV
Lietuva
LT EN
Latvija
LV EN
Somija
FI EN

ZINĀTNES UN INOVĀCIJU CENTRS VIZIUM

Centru atvērts 2022. gadā jūnijā, un tas piesaistīt tūristus no visas pasaules.

    Zinātnes un inovāciju centra “VIZIUM” būvniecība Ventspilī sākās 2019. gadā. Tā misija ir izplatīt zināšanas par fiziku, dabu, vielu mijiedarbību, skaņu un gaismu viegli uztveramā veidā, un padziļināt izpratni par zinātni un tās visaptverošo raksturu dažādām mērķauditorijām.
    Zinātnes centrā būs pieejamas interaktīvas izglītojošas izstāžu zāles ar 88 dažādām ekspozīcijām, zinātnes šovi, laboratorijas, konferenču telpas, nodarbības un ar tehnoloģiju saistīti semināri, kurus varēs apmeklēt fizikas, ķīmijas un citu dabaszinātņu apguvei.

    SIA Gaismas Stils saņēma Pateicības zīmi no ģenerāluzņēmēja AS LNK Industries par veiksmīgu sadarbību šajā projektā. Šis ir novertējums profesionālai attieksmei un konstruktīvai sadarbībai. Pateicoties tam, rezultātā tika uzbūvēta šī unikālā un iespaidīgā ēka, kas būs zinātnes un inovāciju mājvieta.
    SIA Gaismas Stils veica interjera (publiskās telpas un biroju) apgaismojuma projektu. Tajā tika izmantoti tādu pazīstamu ražotāju, kā iGuzzini, Trilux, Oktalite, Artemide produkti.

Arhitekti: „Audrius Ambrasas architects“
Tehniskais projekts, projektu vadība: „Arhitekta J. Pogas Birojs“

KĀ VARAM JUMS PALĪDZĒT?

Mēs esam izstrādājuši dažādus risinājumus daudziem uzņēmumiem un privātpersonām.

Sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim Jums vispiemērotāko risinājumu.