Viens no Gaismas Stils partneriem Artemide ir izstrādājis jaunu gaismas tehnoloģiju, kas efektīvi apkaro baktērijas, sēnītes un pelējumu ar violetu gaismas komponentu palīdzību, vienlaikus absolūti nekaitīga cilvēkiem, dzīvniekiem un augiem.

INTEGRALIS® panāk perfektu un unikālu līdzsvaru starp izcilu gaismas kvalitāti, optimālu krāsu atveidi un efektīvu dezinfekciju. Šī funkcija ir unikāla, un tās izmantošanai ir nepieciešams patents.

Priekšrocības:
  • augstas kvalitātes dizaina lampas ar dezinfekcijas efektu;
  • violeta gaisma, lai apkarotu baktērijas, sēnītes un pelējumu;
  • pilnīgi nekaitīgs cilvēkiem;
  • ideāls gaismas kvalitātes, krāsu atveidošanas un dezinfekcijas līdzsvars;
  • četri apgaismojuma risinājumi un papildu UVC metode vīrusu iznīcināšanai;
  • DALI savietojams un vadāms, izmantojot Artemide Aplikāciju.
 
Gaisma var darboties kā dezinfekcijas līdzeklis. Koronavīrusa pandēmijas laikā, UVC gaismas izmantošana vīrusu iznīcināšanai, ir ļoti aktuāla. Violeto gaismas komponentu viļņu garuma diapazons 405 nm ierobežo patogēno mikroorganismu augšanu un izplatīšanos. INTEGRALIS® panāk perfektu un unikālu līdzsvaru starp izcilu gaismas kvalitāti, optimālu krāsu atveidi un efektīvu dezinfekciju. INTEGRALIS® apvieno četrus neatkarīgus risinājumus, kurus var izmantot atsevišķi vai kopā.

Dezinfekcijas devu un veidu var pielāgot, lai tas atbilstu jebkurai situācijai. Piemēram, INTEGRALIS® normālā biroja laikā var darboties kā efektīvs apgaismojums, novēršot baktēriju augšanu. Nakts laikā turpretī violeto komponentu var palielināt līdz pat 100%, kas efektīvi iznīcina baktērijas un mikrobus. Sistēmu var papildināt ar papildu UVC tehnoloģiju, kas arī droši iznīcina vīrusus un piedāvā papildu aizsardzību.