17.aprīlī, Power Training tūres ietvaros, Gaismas Stilā viesojās prestižā itāļu apgaismes uzņēmuma iGuzzini pārstāvji, lai pastāstītu par jaunākajiem un inovatīvākajiem sezonas gaismekļiem un to prototipiem.
Uz prezentāciju pulcējās arhitekti, dizaineri un citi ar ēku un pilsētvides plānošanu saistīti speciālisti. Pēc prezentācijas pasākuma dalībniekiem bija iespēja apskatīt un izmēģināt gaismekļus arī dzīvē.

No izrādītajiem iekštelpu risinājumiem noteikti jāizceļ iGuzzini ikoniskās sērijas LaserBlade jaunākais atvasinājums Laser Blade XS ceiling ar integrētu draiveri, kurš noteikti piesaistīs ne viena vien arhitekta uzmanību, apgaismojuma risinājuma ar neredzamu gaismas avotu meklējumos. Savukārt, Palco InOut framer prožektoru sērija ar kadrējuma opciju ne vien paver vēl neredzētas iespējas pieminekļu, skulptūru un citu objektu izgaismošanai, bet ir tehnoloģisks sasniegums arī izmēra ziņā. Pieejams sākot ar 19mm diametrā, tas ir paredzēts lietošanai kā iekštelpās, tā arī āra apstākļos. Tāpat tika sniegts ieskats inteliģentajās sistēmās IoL (Intelligence of Light Solutions), kuru pielietojums tuvākajos gados būs ar vien nozīmīgāks. Šī inovācija neaprobežojas tikai ar apgaismojuma līmeņa kontroli, bet sniedz arī tādas papildus iespējas kā, piemēram, cilvēku plūsmas monitorings tirdzniecības telpās, lai vēlāk būtu iespējams atbilstoši plānot optimālāko produktu izvietojumu.

Gaismas Stils telpās joprojām apskatāms Palco Framer Recessed ø 37 mm no 2019.gada jaunumiem, kā arī daudzi citi iepriekšējo gadu modeļi no Laser Blade, Trick, Linelauce, Laser, Underscore InOut u.c.