Nesen mums bija lieliska iespēja piedalīties pirmajā “Modular Architect Days” pasākumā Beļģijā, kurā tika uzaicināti arhitekti no visas pasaules.
Modular galvenajā mītnē mums bija virkne īsu, iedvesmojošu, izglītojošu sesiju par tādām tēmām kā “Neglītās Beļģu mājas”, “Lietu internets”, “Fotogrāfija” un “Lietu dizains”. Dažas mācību sesijas bija nopietnas un izglītojošas, bet citas bija smieklīgas un relaksējošas, negaidītas un šokējošas. Aizraujošo dienu ar Modular noslēdzām vakara ballītē, interesantā atmosfērā.
Nākamajā dienā mēs apmeklējām “Biennale Interieur” izstādi, kur mūsu uzaicinātajiem arhitektiem bija iespēja izpētīt interjera jaunumus, ķerot iedvesmu nākotnes projektiem.
Atlikušo nedēļas nogali mēs pavadījām pētot  beļģu arhitekturu pilsētiņā Bruges un galvaspilsētā Brisele, degustējām slaveno Beļģijas šokolādi un alu. 
Šogad uzaicinājām mums līdzi divus arhitektus, bet ceram, ka nākamajā gadā mums būs iespēja uz šo pasākumu doties kuplākā profesionāļu pulkā. Tāpēc, arhitekti, kuriem patīk un kuri izmanto Modular gaismekļus savā daiļradē, nākamajā rudenī var sagaidīt zvanu no mums.