17.jūlijā, Rīgā tika prezentēts "Trilux Truck Tour 2018". Jaunumi tika prezentēti neparastā, 80 kvadrātmetru kravas automašīnas kabīnē, kas ieradās no Vācijas, un kura ceļo uz 11 valstīm Eiropā. Jaunumus apgaismojuma jomā prezentēja Trilux- viens no lielākajiem apgaismes tehnoloģiju ražotājiem Vācijā. Lai parādītu jaunumus apgaismes iekārtu un produktu jomā, SIA “Gaismas stils” (LV) uz šo pasākumu aicināja arhitektus no Latvijas un Lietuvas. Pasākumā tika prezentēti jaunākie TRILUX produkti. Stends bija aprīkots ar īpašām interaktīvām iekārtām, ko bija iespējams kontrolēt, pieskaroties ekrānam. Kā arī apmeklētaji varēja apskatīt un pārbaudīt apgaismojuma paraugus.
Īpaša uzmanība tika pievērsta tēmai "Uz cilvēku orientēts apgaismojums". Bija iespējams pārbaudīt šīs sistēmas piedāvātās iespējas. Liela uzmanība tika veltīta arī enerģijas patēriņa tēmām un apgaismes ķermeņiem ar dažādām vadības iespējām.
Pasākumā tika prezentēti šādi daudzfunkcionālie gaismekļi - galda lampas ar bezvadu tālruņa uzlādēšanas iespējām; Elektrisko automašīnu ātras uzlādes stabi.
Tika arī prezentēta īpaša programma "Trilux AR" mobilajiem telefoniem, kas atspoguļo gaismekļu modeļus un kuri izgaismojas 3D efektā.